Neohodnotené

Benecann - probiotický komplex

Probiotický komplex 60 kapsúl s konopnou vlákninou a proteínom s obsahom troch bakteriálnych kmeňov, konopnou vlákninou ako prebiotikom a konopným proteínom s 2 miliardami aktívnych baktérií vo vegetariánskych kapsulách.

Skladom
Kód: PROKO138
Značka: Cannavita.life
25 €
Kategória: Probiotický Komplex
Záruka: 14.04.2024
Hmotnosť: 0.019 kg
Benecann Cannn samotny
Novinka Tip

BENECANN Balance je komplex probiotických kultúr s obsahom troch bakteriálnych kmeňov, konopnou vlákninou ako prebiotikom a konopným proteínom s 2 miliardami aktívnych baktérií vo vegetariánskych kapsulách. Vhodný pre udržanie rovnováhy črevnej mikroflóry , obnovenie jej správnej činnosti po užívaní antibiotík, vírusových alebo bakteriálnych infekciách, hnačkách, zmene stravovacích návykov, cestovaní a strese. Správna funkčnosť tráviaceho traktu významne prispieva aj k správnej funkcii imunitného systému. Konopná vláknina je živným substrátom probiotických kmeňov – prebiotikom. Konopný protein je zdrojom esenciálnych aminokyselín, potrebných pre regeneračné funkcie organizmu. Výživový doplnok pre dospelých a deti od 3 rokov. Balenie: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Deti od 12 rokov a dospelí  - 1 až 2 kapsule denne počas jedla. Deti od 3 do 12 rokov – 1 kapsula denne. Užite najmenej 2 – 3 hodiny pred alebo po užití antibiotík. Zapite dostatočným množstvom vhodnej tekutiny. Ak kapsulu nie je možné prehltnúť, kapsula sa môže otvoriť a jej obsah vysypať do malého objemu tekutiny, jogurtu alebo kaše. Nemiešajte s horúcimi nápojmi a jedlom.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote +4 až +25 ⁰C. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.

Každá kapsula obsahuje :

Probiotický complex           ……………………………………….. 2 miliardy KTJ*

V zložení:

Lactobacillus acidophilus  ……………………………………….. 900 x 108 KTJ

Bifidobacterium bifidum  …………………………. ……………. 600 x 108 KTJ

Bifidobacterium breve  …………………………………………… 500  x 108 KTJ

Konopná vláknina a proteín…………………………………………..      0,321 g

*KTJ kolónií tvoriacich jednotku

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie